Nazwa zamówienia:

Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie kompleksowego wykonania urządzeń - wykorzystujących jako źródło ciepła i chłodu wodę wypełniającą Główną Kluczową Sztolnię Dziedziczną od strony jej wylotu przy ul. Karola Miarki 8 – na potrzeby ogrzewania powietrza wlotowego do sztolni oraz schłodzenia powietrza nawiewowego w istniejącym układzie klimatyzacji pomieszczeń budynku obsługi ruchu turystycznego.

Termin realizacji zamówienia

Zamówienie powinno zostać wykonanie w terminie 8 tygodni od daty podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 20.12.2017 r.

Warunkiem koniecznym do złożenia oferty będzie wcześniejszy udział Oferenta w wizji lokalnej z której sporządzony zostanie protokół z odnotowaniem nazw wszystkich firm. W przypadku złożenia przez firmę oferty mimo nieuczestniczenia w wizji, oferta zostanie automatycznie odrzucona. Terminy wizji lokalnych będą ustalane z na bieżąco, po telefonicznym zgłoszeniu takiej chęci osobie prowadzącej sprawę.

Oferta cenowa powinna zostać złożona w terminie do dnia 14.09.2017 r. do godz. 15:00 wg wzoru formularza ofertowego, stanowiącego załącznik nr 1.

Ofertę należy dostarczyć Zamawiającemu osobiście do Sekretariatu MGW przy ul. Jodłowej 59, w formie elektronicznej pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem pod nr telefonu 32 630-30-91.

Sprawę prowadzi: Magdalena Władowska tel. 630-30-91 wew. 5806.

Do pobrania:

1. Zapytanie ofertowe 07/09/2017

2. Formularz ofertowy 07/09/2017

3. Dokumentacja projektowa 07/09/2017

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.