Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza do złożenia oferty w odpowiedzi na rozeznanie cenowe (mające na celu określenie wartości szacunkowej) dla zadania pn.:

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja techniki scenicznej w tym wynajem sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia wraz z dostawą, montażem, demontażem oraz obsługą urządzeń podczas wydarzeń, organizowanych przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Zamówienie zostało podzielone na części – część 1 oraz 2 zgodnie z planowanym harmonogramem wydarzeń:
a) Część 1 zamówienia obejmuje kompleksowa realizacja techniki scenicznej w tym wynajem sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia wraz z dostawą, montażem, demontażem oraz obsługą urządzeń podczas wydarzeń, organizowanych przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jaką Zamawiający gwarantuje, że zostanie wykonana zgodnie z planowanym harmonogramem,
b) Część 2 zamówienia obejmuje kompleksowa realizacja techniki scenicznej w tym wynajem sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia wraz z dostawą, montażem, demontażem oraz obsługą urządzeń podczas wydarzeń, organizowanych przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jaką Zamawiający nie gwarantuje, że zostanie wykonana zgodnie z planowanym harmonogramem.
2. Szczegółowy opisu przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do rozeznania cenowego.
Niniejsze rozeznanie cenowe służy do przygotowania wartości szacunkowej przyszłego zamówienia publicznego
3. Informację prosimy złożyć w terminie do dnia 4.05.2023 roku do godz. 14:00
4. Ofertę należy złożyć:
a) osobiście na adres:
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu
ul. Georgiusa Agricoli 2,
41-800 Zabrze lub,
b) e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na kopercie/w tytule e-maila należy umieścić:
Oferta dotycząca zamówienia na „Kompleksowa realizacja techniki scenicznej w tym wynajem sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia wraz z dostawą, montażem, demontażem oraz obsługą urządzeń podczas wydarzeń, organizowanych przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.”
5. Osobą uprawnioną do kontaktów jest:
Pan/Pani Agnieszka Pietrzak, tel.: 32 630 30 91 wew. 2118

Załączniki:

ROZEZNANIE Z DNIA 26.04 26/04/2023

zał. 2 Wzór formularza oferty 26/04/2023

zał. 3 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu 26/04/2023

zał.1 Formularz asortymentowo-cenowy 26.04.xls 26/04/2023

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.