Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zamówienia pn.:
„Zakup i dostawa osprzętu elektroenergetycznego niezbędnego do utrzymania ruchu maszyn i urządzeń elektroenergetycznych eksploatowanych w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w 2022 roku”.
Powyższe postępowanie prowadzone jest na podstawie regulaminu udzielania zamówień publicznych
o wartości nieprzekraczającej kwoty wskazanej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy – prawo zamówień publicznych.
Niniejsze rozeznanie rynku ma na celu ustalenia wartości szacunkowej opisanego poniżej zamówienia, które posłuży do przygotowania postępowania przetargowego na dostawę przedmiotowego osprzętu.
W razie niewybrania Wykonawcy podmiotom uczestniczącym w rozeznaniu nie przysługują żadne roszczenia wobec Wnioskującego.
- Opis przedmiotu zamówienia:
Zakup i dostawa osprzętu elektroenergetycznego niezbędnego do utrzymania ruchu maszyn i urządzeń elektroenergetycznych eksploatowanych w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu do końca 2022 roku.
Osprzęt, którego specyfikacja musi być zgodna z wykazem ujętym w załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego musi spełniać następujące warunki techniczne:
- przedmiotowy osprzęt musi być nowy, technicznie sprawny,
- posiadać wszystkie wymagane prawem certyfikaty i atesty,
- być wolny od wad technicznych i prawnych,
- spełniać wymagania przedstawione w zapytaniu i specyfikacji.
Dostawa powyższego osprzętu odbędzie się do wskazanej lokalizacji (obiektu Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu) w terminach (sukcesywnie) uzgodnionych z upoważnionym przedstawicielem MGW w Zabrzu.
- Warunki udziału w postępowaniu:⃰
Wykonawca musi posiadać:
- niezbędne doświadczenie do wykonania przedmiotu zamówienia,
- potencjał techniczny umożliwiający wykonanie przedmiotu umowy (na żądanie Zamawiającego Oferent zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie potwierdzające posiadanie niezbędnego doświadczenia w wykonywaniu tego rodzaju zamówień – tj.: wykazanie referencji na wykonanie analogicznych dostaw na kwotę min. 30 000 zł netto).
Ilekroć w specyfikacji jest mowa o „produkcie, materiale czy systemie typu lub np…” należy przez to rozumieć produkt, materiał czy system taki jak zaproponowany lub inny o standardzie i parametrach technicznych nie gorszych niż zaproponowany. Wszystkie użyte w specyfikacji znaki handlowe, towarowe, przywołania patentów, nazwy modeli, numery katalogowe służą jedynie do określenia cech technicznych i jakościowych materiałów, a nie są wskazaniem na producenta.
Użyte wszelkie nazwy handlowe w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający traktuje jako informację uściślającą, która została użyta wyłącznie w celu przybliżenia potrzeb Zamawiającego.
Dopuszcza się użycie do realizacji zamówienia produktów równoważnych, w stosunku do ich jakości, docelowego przeznaczenia i spełnianych funkcji, i walorów użytkowych. Przez jakość należy rozumieć zapewnienie minimalnych parametrów produktu wskazanego w specyfikacji. Wykonawca, który do wyceny przyjmie rozwiązania równoważne jest zobowiązany udowodnić równoważność przyjętych urządzeń, sprzętu i materiałów. W celu potwierdzenia, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania określone w zapytaniu, wykonawca złoży szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia równoważnego w którym dla każdego produktu określi nazwę producenta, typ/model oraz inne cechy produktu pozwalające na jednoznaczną identyfikację zaoferowanego produktu i potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
- Istotne warunki zamówienia (jeśli dotyczy) ⃰
- Termin związania ofertą wynosi 60 dni kalendarzowych od daty złożenia oferty
- Termin realizacji zamówienia: do 20 dni (od daty wystawienia zlecenia na dostawę, jednak nie dłużej niż do 08. 12. 2022r.)
Załączniki: