Informujemy, że w związku organizowanymi w Kopalni Guido na poziomie 320 wydarzeniami, możliwość skorzystania z oferty podziemnego pubu może być ograniczona. Informacje o datach nadchodzących wydarzeń znajdą Państwo w zakładce - Bilety na wydarzenia

Hala Pomp to najgłębiej położone miejsce do kameralnych spotkań w tej części świata, mające zadatki na najbardziej kultowy pub na Śląsku. Posiada bar, którego nie powstydziłby się najlepszy lokal w Londynie i lokalizację, która z oczywistych względów jest nie do podrobienia. Niepowtarzalny klimat gwarantuje surowy, kopalniany wystrój, zachowany dzięki ceglanemu stropowi i ociosom, odsłoniętych w trakcie prac remontowych. W menu Hali Pomp czeka na Was także dobra muzyka, wyjątkowe piwo i bogata oferta przekąsek na ciepło.

 C9A7589

Piwo "Guido" to prawdziwy hit pubu w Hali Pomp! Zamawiamy je prosto od lokalnego browaru z Gliwic. Jest niepasteryzowane, ma delikatny aromat, złotą, nieznacznie mętnawą barwę i stonowany smak z wyczuwalną goryczką, uzupełnioną odcieniami miodowych kwiatów, zbóż, siana i orzechów. Takiego rarytasu nie można dostać w każdym sklepie. Najlepiej smakuje 320 metrów pod ziemią.

rkz edit web 1799

Pub w Hali Pomp jest dostępny dla gości zjeżdżających szolą prosto z powierzchnii!

Miejsce: ul. 3 maja 93, Zabrze -> poziom 320 Kopalnia Guido -> Strefa K8 -> Hala Pomp
Wejście: 10 PLN / osoba (w cenie biletu zjazd 320 metrów pod ziemię)

Godziny otwarcia:
poniedziałek - nieczynne
od wtorku do niedzieli: od 11:00 do 20:45 (ostatni zjazd o 19:15).

Rezerwacje: Nie są konieczne! 
Wskazania dla gości: Obowiązkowo zabierzcie wszystkich znajomych i bawcie się dobrze 320 metrów pod ziemią :-)

m pub baner

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.