Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora wydarzenie zostaje odwołane!

SLIDER guido

 

13 maja w kopalni Guido odbędzie się bitwa freestyle’owa - po raz pierwszy w historii Śląska 320 metrów pod ziemią! Walki freestyle’owe, stanowiące jeden z najważniejszych elementów kultury hip-hop, wyłonią najlepszych raperów ze Śląska, którzy otrzymają nagrody pieniężne.

I miejsce 1000

II miejsce 500

III miejsce 300

 
Zwycięzców wyłoni nasze JURY:
 
👊 MIKSER - rapuje od 2009 roku. Specjalizuje się we freestyle'u prowadzonym na ulicy. Swoje występy nagrywa i umieszcza w Internecie.
Mikser to Twarz Przyszłości miasta Częstochowy i Osobowość Roku 2021 województwa śląskiego w kategorii Kultura. Został również laureatem nagrody publiczności w ogólnopolskim programie "Żywy Rap". Wybrany najlepszym MC w Red Bull KontroWersy Showcase - Zimowy Jam (2021). Juror podczas Wielkiej Bitwy Warszawskiej,
 
👊 Proceente to hip-hopowa osobowość i jeden z najbardziej stylowych raperów. Szef wytwórni Aloha Entertainmentma na swoim koncie niezliczoną ilość albumów studyjnych oraz mixtape’ów.
Współpracuje z czołówką polskich raperów. Tworzy muzykę dla dorosłych i jest odważnym komentatorem rzeczywistości.
Współprowadził największe wydarzenia hiphopowe w naszym kraju jak choćby: Polish Hip-Hop Festiwal w Płocku, Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, Warsaw Tattoo Days, galę rozdania nagród Aktivist, WBW Beatbox Battle,
 
👊 Skorup, właściwie Jacek Skorupa – polski raper i producent muzyczny. Członek zespołów Autonomia, Eskapada, Kosmos, Wspólny Mianownik i ZiombelKru. Pod szyldem MAXFLO wydał sporą ilość albumów. Artysta ma spory wkład w kulturę HIP HOP na Śląsku.
Gotowi aby stanąć do walki 😉?

Zawodnicy walczący „jeden na jeden” spotkają się podczas eliminacji, by walczyć o poparcie obecnego audytorium oraz wspomnianych jurorów.
O podkład muzyczny zadba DJ HWR, a finałowe potyczki słowne ;) poprzedzi koncert znanego rapera.

*uczestnik, by dokończyć proces rejestracji musi wysłać mail do Justyny Langer z potwierdzeniem zakupu biletu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne informacje:
Miejsce: Kopalnia Guido, poziom 320
ul. 3 Maja 93, 41-800 Zabrze
Cena biletu: uczestnik 19 zł, widz 29 zł
Zjazdy od godziny 16:00
Czas trwania 17:00-23:00

Bilety dostępne na: https://cms.kopalniaguido.pl/shop?type=EVENT

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.