SLIDER WWW

26 lutego br. na najniżej położonej scenie, w całej Polsce, specjalnie dla Was wystąpi Grubson!!
Artystyczna droga którą pokonał może być mierzona tylko w ilości koncertów i przebytych kilometrów, a obecnie każdy jego koncert to prawdziwe muzyczne wydarzenie, szczególnie dla tych którzy kojarzą go tylko jako artystę związanego ze środowiskiem hip-hopowym, a więc to oczywiste, że nie może Was zabraknąć.


Jego albumy wielokrotnie pokryły się zarówno złotem jak i platyną.
Producent, raper i wokalista, który ze swoją piosenką ,,Na szczycie" - pobił rekord YT - był to pierwszy utwór hip-hopowy, który zdobył ponad 100 mln wyświetleń!
***


Ostatni album artysty z listopada 2020, o przewrotnym tytule „ AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, to zupełnie świeża akustyczno elektroniczna odsłona jego twórczości. Utwory znajdujące się na płycie, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas – ludziach.


AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE skupia się na relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię.

Ważne:
Start: godzina 19:00
Zjazdy pod ziemię od godziny 18:00
Cena: 69 zł. Bilety dostępne na: https://bilety.kopalniaguido.pl/

Regulamin wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.