baner kopalniaguido

Szanowni Państwo,

zgodnie z komunikatem dotyczącym zawieszenia naszej działalności do dnia 13.04.2020 r. włącznie, zamieszczamy SZCZEGÓŁOWE ZASADY ZWROTU KOSZTÓW w przypadku opłaconych rezerwacji lub biletów: https://kopalniaguido.pl/index.php/rezerwacje. Jednocześnie informujemy, że akcja ,,Weekend za pół ceny" zostaje przeniesiona na 22- 24 maja 2020. 

*** 

W dniach od 20- 22 marca odbędzie się kolejna edycja ,,Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny."

Organizatorami akcji jest Ministerstwo Rozwoju oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Kopalnia Guido w Zabrzu zaprasza na zwiedzanie poziomu 320 w promocyjnej cenie- 50% TANIEJ!

Zwiedzanie Kopalni Guido -  zwiedzanie rozpoczyna się w budynku maszyny wyciągowej z 1927 roku. Następnie turyści zjeżdżają autentyczną szolą górniczą i  rozpoczynają swoją podziemną wędrówkę 320 metrów pod ziemią!

Odkrywanie poziomu 320 wiąże się przede wszystkim z poznaniem rozwoju techniki górniczej od końca XIX wieku aż do czasów współczesnych. Największymi atrakcjami są pokazy pracy wielkich maszyn górniczych i przejazd elektryczną kolejką podwieszaną. Zwiedzanie kończy się w najgłębiej położonym pubie w Europie!

 

Cena: 30 zł/os
Ograniczenia wiekowe: ukończone 6 lat.
Kontakt: tel. 32 271 40 77, mail, w sprawie zwrotu lub zmiany terminu rezerwacji- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.