baner kopalniaguido

Szanowni Państwo,

w związku z odwołaniem akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” wynikającego z sytuacji epidemiologicznej w Polsce i czasowym zawieszeniem ruchu turystycznego w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu informujemy, że bilety zakupione w ramach akcji są ważne do 30 listopada 2020.

Każdy z klientów, który wykupił bilet ma możliwość przeniesienia rezerwacji na dogodny dla niego termin, bez dodatkowej opłaty.

Klient który wyraża chęć przeniesienia terminu lub zwrotu biletu, proszony jest o kontakt pod nr tel. 32 271 40 77 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przypominamy, że trasy objęte akcją ,,Weekend za pół ceny- Polska zobacz więcej" to:

· Podziemna Trasa Turystyczna w Sztolni Królowa Luiza

· Podziemna Trasa Rodzinna w Sztolni Królowa Luiza

· Podziemna Trasa Wodna w Sztolni Królowa Luiza

· zwiedzanie Kopalni Guido – poziom 320

*** 

Zwiedzanie Kopalni Guido -  zwiedzanie rozpoczyna się w budynku maszyny wyciągowej z 1927 roku. Następnie turyści zjeżdżają autentyczną szolą górniczą i  rozpoczynają swoją podziemną wędrówkę 320 metrów pod ziemią!

Odkrywanie poziomu 320 wiąże się przede wszystkim z poznaniem rozwoju techniki górniczej od końca XIX wieku aż do czasów współczesnych. Największymi atrakcjami są pokazy pracy wielkich maszyn górniczych i przejazd elektryczną kolejką podwieszaną. Zwiedzanie kończy się w najgłębiej położonym pubie w Europie!

 

Ograniczenia wiekowe: ukończone 6 lat.
Kontakt: tel. 32 271 40 77, mail, w sprawie zwrotu lub zmiany terminu rezerwacji- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.