slidery 01 

Marzy Ci się wesele, które nie wpisuje się w sztampowy wzór?


Nietypowe miejsce, indywidualne podejście, surowość przestrzeni, możliwość puszczenia wodzy fantazji podczas dekoracji ślubnych, to możemy Ci zagwarantować. Wszystko po to aby Wasze kopalniane wesele było wyjątkowe pod każdym względem.


Podziemia Kopalni Guido to gotowa odpowiedź na Twoje poszukiwania. Wyobraź sobie wesele 320 metrów pod ziemią!


Jeśli więc marzysz o weselu szytym idealnie na miarę, które z pewnością zaskoczy Twoich najbliższych i wywoła zachwyt u przybyłych gości – nasze obiekty są strzałem w dziesiątkę!


Styl postindustrialny to także pomysł na nietypową sesję ślubną. Jako tło do Waszych miłosnych ujęć wykorzystać możecie całą infrastrukturę, na terenie naszych obiektów. Będzie nietuzinkowo i z pomysłem!

k8260315 3

W 2016 roku Kopalnia Guido została wyróżniona przez portal Brides Room jako jedno z 23 wyjątkowych miejsc na zorganizowanie wesela w stylu industrialnym.


Nie czekaj! Niech szola zwiezie Was do nieba. 

k8260315 2

Zainteresowany? Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę!

Paulina Walczak
kom. 506-101-478, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bożena Blacha-Stachowicz
kom. 728-406-116, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.