,,Żona do adopcji” Jakuba Ehrliha to świetna komedia omyłek, znakomita gra aktorska, scenki niejednokrotnie z życia wzięte i nagłe zderzenie się z problemami życia codziennego. Kiedy za mąż wychodzi przyjaciółka, wszystko inne schodzi na drugi plan. Nasza główna bohaterka Natasza nie może doczekać się tego wyjątkowego dnia, czego nie można powiedzieć o jej mężu.

Już 27.01.2018 dowiemy się, do czego są zdolni faceci, kiedy staja pod ścianą. Koniec końców, Natasza na wesele jedzie sama, a z mężem w domu zostaje whisky;) Ciszę i radość z chwili spokoju Adamowi przerywa natrętny domokrążca Filip, znany również jako wróżbita Jonasz. Jonasz okazuje się być dawno niewidzianym przyjacielem pana domu z podstawówki. Wspomnienia, alkohol, opowieści. Tak dwójka znajomych spędza wieczór a rankiem….

No właśnie rankiem do drzwi Nataszy i Adama puka przedstawicielka ośrodka adopcyjnego, a od jej decyzji zależy to, czy młode małżeństwo będzie miało szansę na dziecko…

Co zrobi dwójka znajomych? Co na to wszystko Natasza? Jaka będzie decyzja urzędniczki? 

Zona do adopcji z

Teatr Old Timers Garage
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Muzyka: Szymon Suchoń
Scenografia: Adam Grządziel
Kostiumy: Ewa Kowalewska

Występują: Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons.

Kiedy: 27.01.2018
Gdzie: Teatr na poziomie - 320 metrów pod ziemią
Godzina: 19.00
Zjazdy od godziny: 18.00
Cena biletu: 55 zł.

Bilety do nabycia TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.