Nie dotarłeś nad morze? Szef nie dał urlopu? Nie szkodzi! Imprezuj na Beach Party na plaży Guido w jeden z ostatnich wakacyjnych weekendów!

beach party18-01-01Sobota, 23 sierpnia 2014
Plaża przy Kopalni Guido, ul. 3 Maja 93 Zabrze
Wstęp: 10 zł

ROZKŁAD JAZDY:

18.00: START IMPREZY – plażowanie przy słonecznej muzyce elektronicznej

beach party guido 24
19.00 – 24.00: DJ MOOR live set

dj moor

21.00 – 22.00: Wybory Miss Plaży Guido

beach party guido 7

22.00 – 23.00: Koncert Karoliny Czarneckiej „Hera koka hasz LSD"

Karolina Czarnecka 1

Karolina Czarnecka

Studentka VI roku Akademii Teatralnej w Warszawie, skończyła również Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Całe jej życie kręci się wokół szeroko pojętej Sztuki. Ważnym momentem był finał XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Później znalazła się w finale Konkursu im. J. Przybory. Kolejnym istotnym momentem był tegoroczny występ Karoliny podczas 35 PPA we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie finalistek na 35. 2014 rok jest dość znaczący ponieważ zadebiutowała również w Teatrze. Tworząc małą rolę w spektaklu „Miłość blondynki" w reżyserii Krystyny Jandy postawiła swoje pierwsze kroki na deskach teatru. Od początku lipca dołączyła również do obsady "Pożaru w burdelu", z którym po raz pierwszy - w 14. odcinku - wystąpiła podczas Opener Festival '14. Obecnie jest w trakcie nagrywania również swojej debiutanckiej płyty.

 

Gwarantujemy również: atrakcje wodne (tor skimboardowy, baseny), tony piasku, palmy, leżaki, parasole, taneczną muzykę i świetną zabawę na jedynej w swoim rodzaju śląskiej plaży!

DODATKOWO:

10.00 – 20.00: Turniej siatkówki plażowej z nagrodami (zapisy od 18.08 do 22.08)  SZCZEGÓŁY>>>

beach party guido 27

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz odwołania imprezy w przypadku złej pogody

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.