Od września 2016 roku ofertę edukacyjną realizujemy w podziemiach Kopalni Królowa Luiza znajdujących się w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza 42, Park 12C Sztolnia Królowa Luzia.

Specjalnie na potrzeby edukacyjne zmodernizowaliśmy podziemia Kopalnia Królowa Luiza. Oprócz maszyn i urządzeń górniczych zainstalowaliśmy multimedia, które pomagają w interaktywnym prowadzeniu zajęć.

Przygotowaliśmy także nowe programy między innymi: Kulturalny Bajtel, Mali Pomocnicy Sztygara, a dla starszych uczniów Strefy: Kultury, Techniki, Działań i Geostrefę.

W podziemiach Kopalni Królowa Luiza prowadzimy zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej w podziemiach Kopalni Królowa Luiza!

Przejdź na stronę Kopalni Królowa Luiza i dowiedz się więcej>>>

 

Kontakt

Anna Jastrzębska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 630 30 91 w. 7002

 

Nadchodzące wydarzenia:

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu i jego obiekty: Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są współfinansowane ze środków Miasta Zabrze i Samorządu Województwa Śląskiego.