Zapraszamy do zorganizowania wydarzeń w oryginalnych przestrzeniach zabytkowej Kopalni Guido. Położone 320 metrów pod powierzchnią wielofunkcyjne sale, zaplecze gastronomiczne, unikatowe podziemne trasy turystyczne czy zjazd prawdziwą górniczą szolą gwarantują niezapomnianą atmosferę.

W autentycznych kopalnianych wyrobiskach tworzymy świat niepowtarzalnych doznań, które pozwalają lepiej poznać kulturę górniczą regionu. Pamiętamy także o dziedzictwie kulinarnym. Dla chętnych serwujemy warzone według specjalnej receptury piwo Guido i dania kuchni śląskiej. Zapewniamy kompleksową i zindywidualizowaną realizację wydarzeń. Posiadamy doświadczenie zdobyte podczas organizacji ponad tysiąca imprez.

Kopalnia Guido w Zabrzu jest położona zaledwie kilka kilometrów od największego w Polsce skrzyżowania autostrad: A-4 i A-1. Łatwy dojazd z miast Aglomeracji Górnośląskiej zapewnia Drogowa Trasa Średnicowa. Mniej niż godzinę zajmuje przejazd do lotnisk: „Katowice” w Pyrzowicach i „Kraków” w Balicach.

Zabrze to serce Śląska, województwa zamieszkałego przez ponad 4,5 miliona ludzi, najbardziej atrakcyjnego inwestycyjnie i gospodarczo regionu w Polsce. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna została uznana przez Business Financial Times za najlepszą specjalną strefę w Europie i drugą na świecie. W 41 wyższych uczelniach w Śląskim studiuje ponad 120 tysięcy studentów.

Imprezy dla firm

Podziemia Kopalni Guido to idealne miejsce na ugoszczenie klientów, uczczenie jubileuszu firmy, czy osiągnięcia celu biznesowego, nagrodzenie najlepszych pracowników, zorganizowanie spotkania biznesowego, bankietu, który pozostawi niezapomniane wrażenia i pozwoli na długo zapamiętać Twoją firmę. Oferujemy kompletną realizację usługi: ofertę cateringową, kulturalną, zwiedzanie podziemnych tras turystycznych na poziomach 170, 320 i 355, transport, hotele. Dysponujemy kilkoma salami o pojemności od 80 do 180 osób każda. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualny scenariusz wydarzenia.


10369116 869896533030178 9049113898732743631 n

Konferencje i szkolenia

Jeśli zależy Ci na zorganizowaniu konferencji czy szkolenia, z którego wrażenia pozostaną w pamięci uczestników dłużej niż samo wydarzenie, a jednocześnie jego uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z dziedzictwem kultury górniczej Górnego Śląska to propozycja Kopalni Guido jest najlepszą z możliwych.
Oferujemy pomieszczenia konferencyjne Kopalni Guido położone 320 metrów pod ziemią w byłym warsztacie górniczym czy w dawnej komorze badawczej. W pełni wyposażone w multimedia sale z dostępem do wifi mogą pomieścić od 80 do 180 osób każda. Zapewniamy także obsługę cateringową, transport, zakwaterowanie w hotelach. Oprócz zdobytej wiedzy każdy z uczestników szkolenia czy konferencji będzie miał możliwość osobistego zetknięcia się z kulturą górniczą podczas samego wydarzenia czy w ramach zwiedzania podziemnych tras turystycznych w autentycznej kopalni.

WarsztatMechaniczny

Team building, imprezy integracyjne

W podziemnych chodnikach i komorach poziomu 320 i 355 realizujemy nietypowe eventy, które stanowią doskonały sposób na integrację zespołu czy odkrywanie autentycznych predyspozycji jego poszczególnych członków. Uczestnikom „Górniczej Szychty” zapewniamy ubiór sztygara, wyposażamy w lampy górnicze, aparaty ratunkowe, rękawce, gumiaki i w nieoświetlonej części kopalni, 355 metrów pod ziemią, zapraszamy do wykonywania podstawowych prac górniczych.

Fanom golfa proponujemy przeprowadzenie podziemnego turnieju w industrialnej wersji tej gry Turbogolfie. Po wielkich emocjach wszystkich gości zapraszamy do doskonałej zabawy podczas tradycyjnej Biesiady Śląskiej, przy kuflu dostępnego tylko 320 metrów pod ziemią piwa Guido.

Wspomniane eventy to oczywiście tylko niewielka część naszych podziemnych możliwości. Program poszczególnych wydarzeń określamy indywidualnie, uwzględniając sugestie i oczekiwania naszych klientów.

m IMG 8279

Zainteresowany? Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę!

Paulina Walczak
kom. 506-101-478, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bożena Blacha-Stachowicz
kom. 728-406-116, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu i jego obiekty: Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są współfinansowane ze środków Miasta Zabrze i Samorządu Województwa Śląskiego.