Zatrudnimy osoby do pracy w Strefie K8 – 320 m pod ziemią w Kopalni Guido oraz Parku 12C Sztolni Królowa Luiza. Elastyczne godziny pracy, energiczna i młoda załoga. Stawka: 10 zł netto/godz., umowa cywilno-prawna.

Zakres obowiązków:

- obsługa punktu sprzedaży,

- sprawna i uprzejma obsługa gości odwiedzających Strefę K8,

- pomoc w przygotowywaniu imprez oraz obsługa imprez,

- przygotowywanie sal pod imprezy,

- dbanie o czystość Strefy K8,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- miła aparycja i wysoka kultura osobista,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- gotowość do pracy w godzinach wieczorno-nocnych,

-brak przeciwwskazań do pracy pod ziemią.

Mile widziane:

- znajomość języków obcych,

- doświadczenie w gastronomi i obsłudze klienta.

Termin składania aplikacji: 03.06.2016 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.
Obiekt należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego.